ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

ایجاد حساب کاربری

کادرهایی که ستاره دارد (*) باید تکمیل شوند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

با اجرای طرح پیمایش انجام شده است ثبت ١٠درصدی کاهش مصرف گازوییل بخش حمل و نقل خراسان جنوبی

  • Posted on:  %ب ظ، %15 %632 %1394 ساعت %14:%آذر
  • نوشته شده توسط 
اجرای طرح پیمایش درخراسان جنوبی، مصرف گازوییل این منطقه را در دوماه گذشته (مهر و آبانماه) نسبت به مدت مشابه پارسال، ١٠ درصد کاهش داده است. 
مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی، گفت: طرح تخصیص گازوییل به ازای پیمایش که از مهرماه امسال آغازشده است، تاثیر قابل توجهی درمصرف سوخت ناوگان حمل و نقل این منطقه ایجاد کرده است. 
علی اصغر اصغری افزود: با کامل شدن این طرح (پیمایش) و تجهیز ناوگان حمل و نقل به سامانه موقعیت یاب (چی پی اس)، انتظار می رود مصرف گازوییل ناوگان حمل بار و مسافر نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یابد و گامی دیگر در جهت سالمسازی محیط زیست برداشته شود. 
وی درباره تامین سوخت مورد نیاز منطقه خراسان جنوبی در فصل زمستان نیز گفت: ذخیره سازی مطلوبی در انبارهای نفت این منطقه انجام شده است و با توجه به تمهیدات پیش بینی شده، مشکلی برای تامین سوخت وجود ندارد. 
اصغری از توزیع نزدیک به ٥٥٠ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: از این میزان، ١٦٤ میلیون لیتر به بنزین و ٤٦ میلیون لیتر نیز به نفت سفید اختصاص داشته است. 
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی با بیان این که ذخیره سازی خوبی در بخش نیروگاهی انجام شده است، تاکید کرد: مشکلی در تامین سوخت این بخش وجود ندارد. 
وی مصرف نفت گاز غیرنیروگاهی را نیز در هشت ماه امسال ٢٥٥ میلیون لیتر اعلام و اظهار کرد: مصرف این فرآورده نفتی در مقایسه با مدت مشابه پارسال، یک درصد کاهش داشته است. 
اصغری درباره نفت کوره و کاهش مصرف آن در هشت ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، نیز گفت: مصرف این فرآورده نفتی بواسطه بازدیدهای مستمر از مصرف کنندگان عمده و گازرسانی به مراکز صنعتی، ٧٠ درصد کاهش یافته است.
خواندن 1408 دفعه آخرین ویرایش در %ب ظ، %14 %702 %1394 ساعت %15:%اسفند

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.